כך תבחרו כיסא משרדי מושלם

המשרד שלנו הוא ככל הנראה החלל שבו אנחנו מבלים את זמן הערות הרב ביותר. נכון, חדר השינה שלנו בבית הוא החדר החשוב והמפנק ביותר, אבל אחריו נדמה שתהיה כאן הסכמה גורפת – המשרד חייב לקבל תשומת לב רבה. המשמעות היא שבתהליך העיצוב שלו אנחנו צריכים להשקיע זמן ומחשבה בבחירת שולחן מרווח ונוח, לסדר את החדר כדי שיהיה תמיד מסודר ומזמין, אבל בעיקר אנחנו צריכים כיסא נוח שעליו נוכל להעביר יום שלם של עבודה וטיפול במשימות. השאלה החשובה היא, כמובן – איך עושים את זה, ואיך בוחרים כיסא שיהיה אידאלי עבורכם?

לפני הכל – בוחרים בנוחות

הפרמטר המרכזי והחשוב ביותר בבחירת הכיסא המושלם הוא כמובן הנוחות, והוא משמעותי יותר מהצבע או מהעיצוב. אין ספק שקיים היום היצע רחב ומגוון מאוד של כיסאות משרדיים, מה שאומר שהבחירה הפרושה בפניכם צפויה להיות לא פשוטה. אם כן, צמצמו את האפשרויות שלכם, בחנו את הכיסאות, השקיעו את הזמן בהגעה אל אולמות התצוגה כדי להתנסות בהם, להרגיש אותם ולגלות מה באמת מתאים לכם. כיסא משרדי עם גב מתכוונן, שליטה על גובה המושב או ידיות נוחות – כל האפשרויות קיימות. גם אם ראיתם באתרי האינטרנט השונים דגמים שנראים לכם אטרקטיביים, אל תוותרו על ניסוי הכלים והשקיעו את הזמן בביקור בסניף הקרוב למקום מגוריכם, או למקום עבודתכם.

עיצוב הכיסא

לאחר שצמצמתם את האפשרויות שלכם ואתם יודעים אילו כיסאות נוחים לכם, הגיע הזמן להתעמק בפרט השני בחשיבותו, והוא העיצוב. שימו לב כי כל כיסא ייראה אחרת לחלוטין וישפיע באופן שונה על העיצוב הכללי של החלל. כך, אם אתם שואפים לעצב את המשרד כולו בסגנון יוקרתי יותר כנראה שעדיף לכם לבחור כיסא משרדי שנראה יוקרתי לא פחות, כמו כיסא עור רחב ידיים שמעוצב בקפידה ובדיוק מרבי, בעוד שלחלל המעוצב בפשטות וברכות הכיסא הזה כנראה יתאים הרבה פחות.

אפשר לשלב בין הצרכים

אנשים רבים תוהים האם בכלל ניתן למצוא כיסא משרדי שמציע את שני הפרמטרים גם יחד – עיצוב מרשים מצד אחד, התאמה למראה המשרד בפרט ובעיקר נוחות מרבית. התשובה היא, ללא ספק, כן. אם תקחו את הזמן ותבחנו דגמים שונים, לא רק בקטלוגים ובאינטרנט אלא גם באולמות התצוגה, תגלו שישנם לא מעט דגמים שיכולים להתאים לשני הצרכים החשובים הללו ולהפוך את השהות שלכם במשרד לנעימה הרבה יותר. אין סיבה שתתפשרו על פחות מזה.